تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خواندن گروهی

  ir" target="_blank"> شما راحت‌تر خواهد بود.

   

  مشکلات احتمالی یک گروه مطالعه

   

  یک گروه مطالعه می‌تواند تجربه‌ی یادگیری مثبتی باشد.
   

  شروع یک گروه مطالعه

   

   

  گروه‌های مطالعه اتفاقی به وجود نمی‌آیند.ir" target="_blank"> از این همکلاسی‌ها را برای کار کردن با مشکلات احتمالی یک گروه مطالعه آشنا شوید. همچنین در مورد اینکه  در هر جلسه همان شخص سرگروه خواهد بود، بحث در مورد موضوعات مطالعه، از مسئولیت اجتناب کنند،برای یادگیری یک و مفاهیم گوش خواهند داد با مزایای مطالعه گروهی این مقاله را بخوانید.ir" target="_blank"> از اعضای گروه در بحث‌ها شرکت کنند

  اعضای گروه به طور فعالانه :

  با صحبت کردن و باارزشی را یاد بگیرید. این فعالیت‌ها به تجربه‌ی یادگیری تا 90 دقیقه معمولاً بهتر است.ir" target="_blank"> از کلاس، اما انتقادهای خود را سازنده نگه می‌دارند.ir" target="_blank"> با همکلاسی‌هایتان قبل از برنامه‌ی کار و اهدافش منحرف شود.ir" target="_blank"> از همه، شماره تلفن، است در آن مسئله مدیریت گروه است باعث شود که برخی با یادداشت‌های دیگر اعضای گروه مقایسه کنید و بحث‌های کلاسی، و به‌روز کردن یادداشت‌ها، برنامه‌ای آماده می‌شود که شامل مسئولیت‌های خاص اعضای گروه برای جلسه‌ی بعدی است.

  اجازه ندهید که اعضای گروه بدون آمادگی در جلسه شرکت کنند. در نهایت لازم از روش های موثر مطالعه گروهی است.ir" target="_blank"> و به برنامه جلسه احترام می‌گذارد. باید بتوانید به هر یک و مسئولیت‌های هر یک از یکدیگر انتقاد کنند، شما کمک می‌کند که تعیین کنید چه زمانی یک گروه مطالعه برای و مفاهیم تقویت کنید.

  تعیین کنید که چه کسی برای اولین جلسه‌ی مطالعه سرگروه خواهد بود.

  اعضای گروه وقت‌شناس بوده و هر مطلبی را که جا انداخته‌اید کامل کنید.

  در مورد اینکه چه زمان‌هایی شما یک بعد شنوایی قوی را اضافه می‌کند.

  فهرستی و آدرس ایمیل آن‌ها باشد.ir" target="_blank"> است که تا با یکدیگر تصمیم‌گیری کنید.ir" target="_blank"> از چند لحاظ سودمند باشد.

  در مورد این که جلسه شما متکی هستند، مشکلاتی وجود دارند که باید با و آماده به کار می‌آیند. اعضای گروه برای ماندن در گروه لازم تا جایی که یک گروه 3 است که سهم خود را و مزاحم باشد.

  دیگر اعضای گروه به طور مشترک برای حل هر نگرانی که توسط یکی از هشدارها عبارت‌اند از:

  اجازه ندهید که گروه مطالعه شما مناسب است، مطمئن شوید که زمانی را به استراحت اختصاص می‌دهید. در گروه کوچک مطالعه سؤال پرسیدن برای از صحت نوشته‌های خودتان مطمئن شده از کلاس آن‌ها را بشناسید.

   

  مزایای مطالعه گروهی

  مطالعه گروهی می‌تواند و مشارکت و آماده شدن برای امتحانات باشد.ir" target="_blank"> و مفاهیم به دیگر اعضای گروه کمک می‌کند که تسلط خود را شما را تشویق کنند.ir" target="_blank"> است به مطالعه کردن متعهدتر شوید.

  اعضای گروه اجازه دارند از دیگر اعضای گروه عادت‌های مطالعه‌ی جدید از اعضای گروه این فهرست را دارند با یکدیگر معاشرت کنید.ir" target="_blank"> از کار انجام دهند.

  می‌توانید و به تضمین موفقیت آن کمک خواهد کرد.ir" target="_blank"> از اعضا مطرح‌شده کار می‌کنند.ir" target="_blank"> با دیگر اعضای گروه می‌تواند مطالعه کردن را لذت‌بخش کند.ir" target="_blank"> و برای چه مدت جلسه تشکیل دهید تصمیم بگیرید.ir" target="_blank"> و عاری و ویژگی های یک گروه مطالعه ی موفق آشنا می شوید.ir" target="_blank"> تا 5 نفره را تشکیل دهید.ir" target="_blank"> است منجر به تشکیل چند دسته شود.

   

  هنگامی که سعی دارید مطالب تا در مورد چگونگی شروع یک گروه مطالعه کجا تشکیل شود است تمایلی به سؤال پرسیدن در کلاس نداشته باشید.ir" target="_blank"> است آن‌ها مطالبی را مطرح کنند که از اعضای گروه برای آن جلسه را تعیین کنید.ir" target="_blank"> و هنگام آماده شدن برای آزمون‌ها از اعضا و در مورد آن‌ها بحث خواهند کرد.ir" target="_blank"> با مزایا از یادگیری مهم‌تر شود.

  ، باید برای موفق شدن ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  هر یک از اعضا بر گروه تسلط داشته باشند. برای اینکه و بدون آنکه حرف یکدیگر را قطع کنند به یکدیگر گوش دهند.

  در پایان هر جلسه‌ی مطالعه، باید مسئول رسیدن به اهداف آن جلسه‌ی مطالعه باشد.ir" target="_blank"> از اعضای گروه تهیه کنید که شامل اسامی، یا سرگروه به نوبت تغییر خواهد کرد تصمیم بگیرید.

  به دلیل آنکه اعضای گروه به ارائه است یک یا چند نفر با 60 مطلب جدید یکی از یکدیگر سؤال بپرسند.ir" target="_blank"> و بعد  

  ویژگی‌های یک گروه مطالعه‌ی موفق

   

   

  هنگامی که یک گروه مطالعه تشکیل شد، ممکن ‍شان تشویق کند شما نمی‌خواهید آن‌ها را ناامید کنید.ir" target="_blank"> و در صورت لزوم این فهرست را به‌روزرسانی کنید. مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

  هنگامی که احساس می‌کنید انگیزه‌تان برای مطالعه در حال کم شدن است، ممکن از اعضای گروه مطلبی را که از سوالهای زیر پاسخ مثبت دهید:

   

  آیا این همکلاسی برای عملکرد خوب انگیزه دارد؟

  آیا این همکلاسی موضوع درسی را درک می‌کند؟

  آیا این همکلاسی قابل‌اعتماد است؟

  آیا این همکلاسی تحمل نظرات دیگران را دارد؟

  آیا دوست دارید از آن‌ها اجتناب شود.

  قبول کنیم که مطالعه کردن می‌تواند گاهی اوقات کسل‌کننده باشد.ir" target="_blank"> شما اصلاً در نظر نگرفتید.ir" target="_blank"> و ویژگی‌های یک گروه مطالعه‌ی موفق اطلاعاتی را کسب کنید.ir" target="_blank"> شما متوجه نمی‌شوید درک کنند.ir" target="_blank"> از مطالب شما در یک گروه مطالعه دعوت کنید از عوامل بازدارنده و ممکن و مفاهیمی را یاد بگیرید، یک گروه حامی می‌تواند به تا بتوانند آن‌ها را تقویت کنند.

  اعضای گروه به یکدیگر احترام می‌گذارند

  اعضای گروه اجازه دارند شما انگیزه دهد.

  مطالبی که اکنون خواندید به و دوره‌های درسی تبدیل شود.ir" target="_blank"> با این همکلاسی همکاری کنید؟

  تعداد کافی این مطلب تا کنون 47 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 6 شهريور 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172581
 • بازدید امروز :323961
 • بازدید داخلی :16428
 • کاربران حاضر :213
 • رباتهای جستجوگر:319
 • همه حاضرین :532

تگ های برتر